Jdi na obsah Jdi na menu
 


Comando 2 (střílečky)

hodnocení: 10
Comando 2 (střílečky)
5.8MB

Skvělá online střílečka Comando 2 potěší především všechny milovníky akčních her. Na své si však jistě přijdou i ti, kteří nejsou v akčních střílečkách příliš zběhlí. Hra se totiž může pyšnit dokonalou hratelností, díky které si na svou stranu jistě získá každého návštěvníka našeho serveru.

 
 

Mercenaries 2 (střílečky)

hodnocení: 10
Mercenaries 2 (střílečky)
3.1MB

Na supertajné schůzce ministrů obrany největších velmocí světa byl ukraden kufřík s materiály, které mohou znamenat třetí světovou válku a nastolení anarchie na celé naší planetě. Špionážní systémy odhalily, že byl tajemný kufřík převezen do Venezuely, kde ho má ve své moci místní vláda.

 
 

Killeraffairs (střílečky)

hodnocení: 9
Killeraffairs (střílečky)
1.3MB

Ponurá herní atmosféra online střílečky Killeraffairs si jistě podmaní nejednoho hráče počítačových her. Vžijte se do role osamělého psance, jehož jedinou touhou je vykonat krevní mstu. K uskutečnění sladké pomsty však vede velmi trnitá cesta.

 
 

Mad Mech (střílečky)

hodnocení: 7
Mad Mech (střílečky)
2.1MB

Nechte se v online hře Mad Mech přenést v čase o pár desítek let dopředu, do doby, kdy je ve světě hrozba terorizmu stále palčivějším problémem. V několika posledních letech bylo odpáleno mnoho náloží, které takřka zlikvidovaly centra známých evropských metropolí.

 
 

Králové nebes (střílečky)

hodnocení: 8
Králové nebes (střílečky)
1.8MB

Přichází další zuřivá válka a s ní i obtížný úkol pro armádní letectvo, v jehož čele stojíte právě vy, jeden z elitních pilotů. V roli neohroženého bojovníka se pustíte do krutého souboje s drtivou přesilou. Vyjdete ze souboje jako národní hrdinové nebo se vám mise stane osudnou?

 
 

Foxy Sniper (střílečky)

hodnocení: 9
Foxy Sniper (střílečky)
1.2MB

Staňte se respektovanou střelkyní, která vloží veškeré své schopnosti do služeb spravedlnosti a ve hře Foxy Sniper se tak bude významnou měrou podílet na zlikvidování skupiny nebezpečných teroristů. Mezinárodní terorizmus je jednou z největších hrozeb současného světa.

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář